MYSLI SRDCEM  

          CIŤ HLAVOU

 

 

Farní charita Lovosice - hlasování cena SozialMarie

Máme na vás velikou prosbu - prosím registrujte se a podpořte náš projekt číslo - 7465. Podrobnosti v textu.

Dobrý den, vážení a milí kolegové, spolupracovníci,

obracím se na Vás jednotlivě s prosbou. Naše organizace se svým projektem, který realizuje mimo registrované sociální služby v letošním roce již 4 rokem přihlásila do soutěže vyhlašované nadací rakouskou nadací SozialMarie. Projekty realizujeme za významné podpory Nadace Terezy Maxové Dětem, města Lovosice a KUUK a dárce přes Diecézní charitu Litoměřice.

Máme na vás velikou prosbu - prosím registrujte se a podpořte náš projekt číslo - 7465.

Pokud budete moci šiřte tento e mail nadále. Hlasování probíhá pouze od 20.2.2018 do 27.2.2018.

Děkujeme za celou organizaci a jsme s pozdravem

Alena Maternová

 

Vážené dámy, vážení pánové, přátelé SozialMarie,

právě začalo hlasování o Ceny veřejnosti SozialMarie 2018, které potrvá do 27. února 23:59 hodin!

SozialMarie uděluje Ceny veřejnosti od roku 2012. Letos proběhne HLASOVÁNÍ od 20. do 27. února na stránkách www.sozialmarie.org. Odevzdat svůj hlas může úplně každý. O ceně veřejnosti rozhodnete výhradně VY, Vaši kolegové, přátelé a příznivci, široká veřejnost.

V úterý 23. ledna vypršela lhůta výzvy SozialMarie 2018. O cenu za výjimečné sociální inovace se letos uchází 249 projektů. Všechny přihlášené projekty můžete najít na webu www.sozialmarie.org. Hlasování veřejnosti se účastní všechny české, maďarské, rakouské a slovenské projekty, přihlášené do soutěže SozialMarie 2018. V těchto zemích je SozialMarie vyhlašovaná na celém území. Cenu veřejnosti získá vždy jeden projekt s největším počtem hlasů. Pro každý ze čtveřice vítězných projektů natočíme tříminutové imagevideo.

Hlasování probíhá na webu www.sozialmarie.org. Předpokladem je registrace platnou emailovou adresou. Každý hlasující má jen jeden hlas. Další hlasování není možné.

Podrobné informace k hlasování: http://www.sozialmarie.org/cs/news/5602

 

Neváhejte informovat o hlasování své přátele, příznivce a kolegy. Sdílejte informaci o hlasování na facebooku, na Vašem webu a říkejte o této možnosti dál.

 

Hodně štěstí a DÍKY za Váš hlas!